#9 Ahmad Jamal, The Bill Frisell Band, Apollo 440, Pat Metheny, Harold Faltermeyer, Hedvig Mollestad Trio

O płycie „Marseille” weterana Ahmada Jamala, o „Lookout for Hope” Billa Frisella, o „Electro Glide in Blue” Apollo 440, o world music Pata Metheny’ego na płycie „Imaginary Day”, o ścieżce dźwiękowej Harolda Faltermeyera do gry Jack Orlando i o jazzrockowym Hedvig Mollestad Trio i płycie „Smells Funny”. A wszystko to w trio z Mateuszem Gholamy!

Jedna odpowiedź do “#9 Ahmad Jamal, The Bill Frisell Band, Apollo 440, Pat Metheny, Harold Faltermeyer, Hedvig Mollestad Trio”

  1. Dobrze, że do Pokoju 17 można tak zajrzeć bez zapowiedzi w dogodnej chwili, bo coraz trudniej jest mi opanować natłok obowiązków. Ale było przesympatycznie. Przypomniało mi sie radio sprzed lat (teraz może też jest, ale ja już nie słucham). Podcasting jest na pewno wygodniejszy. A Wam udało się stowrzyć spokojny klimat ostatnich godzin dnia, gdy bez rozgorączkowania kilku przyjaciół rozmawia ciekawie o muzyce, którą lubią. To Wasze opowiadanie muzyki było dla mnie wręcz bardziej atrakcyjne niż sama ta muzyka. No może z wyjątkiem Jamala, którego dość lubie. Dziękuję bardzo za pamięć i przemiłe francuskie dygresje. W Waszym Pokoju naprawdę przyjemnie spędziłam czas i z pewnością zajrzę do Was jeszcze. Do usłyszenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *